przestrzenny wymiar informacji

GISforum

Informacje organizacyjne

16-18 marca 2016 | Piotrków Trybunalski | Hotel Best Western


Warsztaty są adresowane do przedstawicieli zarządców infrastruktury transportu, zakładów przemysłowych, przedsiębiorstw sieciowych, administracji publicznej oraz biur projektowych i geodezyjnych.

Uczestnik w ramach udziału w warsztatach ma zapewnione:

  • uczestnictwo we wszystkich sesjach warsztatowych,
  • porady ekspertów,
  • stanowisko komputerowe,
  • materiały informacyjne,
  • pełne wyżywienie,
  • udział w programie integracyjnym (zwiedzanie opactwa, atrakcje rekreacyjne w hotelu oraz biesiada staropolska z bractwem rycerskim).

Preferujemy zgłoszenia udziału maksymalnie dwóch osób z danej firmy. Podmioty zainteresowane zgłoszeniem większej ilości uczestników prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem pod adresem gisforum@shh.pl

Warunkiem udziału w warsztatach jest – w terminie do 2 marca 2016 - wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego, następnie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia przez organizatora (drogą mailową) i po akceptacji zgłoszenia wpłata przez uczestnika kosztu udziału.

Koszt uczestnictwa wynosi 795 zł (z VAT) dla osób, które wyślą formularz zgłoszeniowy oraz wpłacą koszt udziału do dnia 01.03.2016 r.

Organizator jedynie pośredniczy w rezerwacji noclegu w hotelu Best Western. Koszty noclegu są indywidualnie opłacane przez uczestników w hotelu (przedpłata lub recepcja).

Doba hotelowa w hotelu Best Western trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00 dnia następnego. W związku z powyższym w dniu 18 marca (piątek) pokoje powinny być zwolnione do godz. 10.00, tj. przed rozpoczęciem programu warsztatów.

Hotel Best Western znajduje się w centrum Piotrkowa Trybunalskiego.

Rezygnacja z uczestnictwa w warsztatach po terminie 1 marca 2016 r. spowoduje obciążenie kosztami udziału w warsztatach i kosztami zamówionych noclegów.

Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia udziału w konferencji bez podania przyczyny.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres gisforum@shh.pl

Organizator seminarium

Partnerzy

 

 

 

Patroni medialni