przestrzenny wymiar informacji

Aktualności

 • O tym, czym jest spatial i jaką rolę odgrywa w obszarze rozwiązań GIS, o strategicznym partnerstwie SHH i Oracle, a także o rozwoju inicjatywy GISforum w rozmowie wnp.pl ze Stanisławem Biernatem, dyrektorem ds. handlowych w SHH

 • Konferencja ma na celu prezentację szerokiego wachlarza rozwiązań Oracle z zakresu technologii przestrzennych – Spatial. Spotkanie jest dedykowane klientom firmy Oracle oraz użytkownikom technologii Oracle Spatial z instytucji i firm reprezentujących różne branże gospodarki.

 • Seminarium zgromadziło wielu przedstawicieli jednostek administracji samorządowej oraz przedsiębiorstw wod-kan. Eksperci z firmy SHH, która jest inicjatorem i organizatorem wydarzenia, wygłosili serię prelekcji na temat dedykowanych systemów informacji przestrzennej. Seminarium jest elementem inicjatywy GISforum.

 • Konferencja GISforum 2013 zgromadziła w jednym miejscu przedstawicieli wielu sektorów gospodarki oraz organizacji i urzędów. Uczestnicy podjęli dyskusje na temat różnych aspektów prawnych, organizacyjnych oraz technologicznych w dziedzinie systemów informacji przestrzennej. Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest firma SHH. 

 • Zaprezentowane zostaną m.in. najnowsze aplikacje do projektowania, konstruowania, zarządzania i utrzymywania infrastruktury w całym okresie eksploatacji. Konferencja dedykowana jest dla kadry kierowniczej i inżynierskiej z następujących branż: energetycznej, górniczej, produkcji przemysłowej, wodno-kanalizacyjnej, budowlanej, drogowej i geodezyjnej. 

 • 5 grudnia zapraszamy urzędy gmin i zakłady zarządzające infrastrukturą wod-kan na dedykowane seminarium. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną praktyczne aspekty efektywnego zastosowania rozwiązań GIS.

 • Zapraszamy na piątą edycję największej konferencji Oracle organizowanej w Polsce! Głównym motywem spotkania jest prezentacja najważniejszych nowości, wcześniej ogłoszonych podczas konferencji Oracle OpenWorld w San Francisco.

 • Firma SHH jest w Polsce jedynym partnerem Oracle posiadającym specjalizację z zakresu Spatial. W regionie EMEA (Europa, Afryka i Bliski Wschód) wrocławska spółka jest jednym z 5 partnerów Oracle dysponujących tą ważną kompetencją technologiczną w zakresie rozwiązań GIS.

 • Główny Urzęd Geodezji i Kartografii, Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie, Miejska Pracownia Urbanistyczna w Bydgoszczy - w programie konferencji GISforum

 • Znacząca ewolucja rozwiązań klasy GIS, nowe doświadczenia, sugestie klientów oraz partnerów technologicznych to czynniki, które wpłynęły na stworzenie nowej strategii komunikacji przez SHH.

 • Nowy serwis www

  2013-05-29

  Błyskawiczny dostęp do klarownych informacji jest dziś kluczowy. Zwłaszcza jeżeli oferta firmy jest bogata i skierowana do przedsiębiorstw i organizacji o różnym profilu. Z myślą o klientach stworzyliśmy nowy serwis internetowy firmy SHH dedykowany branżowo. Zapraszamy do klikania :) 

 • W dniach 13-14 maja  w Warszawie odbył się VI Polski Kongres ITS. Wydarznie było organizowane przez Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Trasportowe ITS Polska. Firma SHH była srebrnym sponsorem kongresu.

 • Zarząd Województwa Małopolskiego otrzymał prestiżową nagrodę  za informatyzację procesów związanych z zarządzaniem wojewódzką infrastrukturą drogową. Firma SHH jest liderem konsorcjum realizującego wdrożenie.