przestrzenny wymiar informacji

Partnerzy

Oracle

Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Od ponad 30 lat korporacja Oracle cieszy się pozycją lidera w dziedzinie oprogramowania do zarządzania informacją, obsługuje na świecie ponad 400 tys. klientów.

Firma zatrudnia ponad 120 tys. specjalistów, zaś jej roczny obrót wynosi 37,2 mld USD (w roku finansowym 2013). Serwery baz danych, oprogramowanie warstwy pośredniej oraz narzędzia i aplikacje biznesowe, jak również sprzęt komputerowy oraz usługi IT (konsulting, szkolenia, asysta techniczna) oferowane są w 145 krajach na całym świecie. Oracle współpracuje z ponad 25 tysiącami firm partnerskich. Na liście klientów Oracle znajdują się wszystkie firmy z listy Fortune 100.

Oracle Polska współpracuje z prawie 180 firmami partnerskimi, tworzącymi oprogramowanie dla obsługi przedsiębiorstw, aby móc dostarczyć odbiorcom rozwiązania kompleksowe i najlepsze pod względem technologicznym.

 

Centrum Kompetencyjne Oracle Spatial

W uznaniu wiedzy i doświadczenia naszego zespołu w zakresie rozszerzenia przestrzennego bazy Oracle Spatial firma Oracle przyznała nam w 2006 roku status: Centrum Kompetencyjnego Oracle SpatialJest nam tym bardziej miło, gdyż jesteśmy jedyną firmą w tym obszarze Europy mogącą się poszczycić takim wyróżnieniem.


Opinie partnerów

"Warunkiem dobrej współpracy jest nie tylko partnerstwo, ale wspólna wizja tworzenia jak najlepszych rozwiązań. Realizujemy ją z firmą SHH - Centrum Kompetencyjnym Oracle Spatial, gwarantując klientom perspektywiczne zarządzanie przestrzenną informacją o zasobach."

Janusz Naklicki, Vice President AFTA Oracle Corporation

Specjalizacja Oracle Spatial